آموزش آنلاین miRNA

microrna ها ( به اختصار miRNA) توالی های RNA ای غیر کد شونده و کوچکی ( در حدود 22 نوکلئوتید) هستند که در گیاهان، حیوانات و بعضی از ویروس ها یافت می شوند و در مهار RNA، تنظیمات بعد از رونویسی و بیان ژن دارای عملکرد می باشند. در حالیکه اکثر miRNA ها مستقر در درون سلول هستند، پاره ای دیگر که عموما میکروRNA های در حال گردش یا بیرون سلولی نام دارند، در محیط های بیرون سلولی نیز، نظیر مایعات بیولوژیک مختلف و محیط کشت سلولی حضور دارند. در پکیچ آموزش آنلاین miRNA سعی شده است تا شما را با مفاهیم اولیه آشنا کنیم و راه را برای یادگیری بیشتر شما هموار سازیم.

1
رایگان!

آموزش پروپوزال نویسی

پروپوزال چیست؟ در واقع پروپوزال یک طرح برای برآورده کردن یک نیاز می‌باشد. چیزی شبیه یک طرح یا پیشنهاد است که در ذهن شما وجود داردکه به افراد یا گروهی خاص ارائه می‌گردد و اغلب به‌صورت یک طرح رسمی و کتبی می‌باشد. یک پروپوزال قوی طرحی است که امتیاز آن توسط بخش بررسی مطالعات یک موسسه یا نهاد تحقیقاتی اعطا کننده بودجه داده می‌شود. همچنین یک محتوای علمی قوی باعث می‌شود پروپوزال پژوهشی ما هم قوی باشد در عین حال کیفیت نگارشی پروپوزال باعث بالا رفتن کیفیت پروژه تحقیقاتی نیز می‌گردد.

5
رایگان!

آموزش آنلاین مقدمه ای بر کریسپر

سیستم نوین CRISPR-Cas9 یک فناوری منحصر به فرد است که متخصصان ژنتیک و محققان پزشکی را قادر می‌سازد تا قسمت‌هایی از ژنوم را ویرایش کنند؛ این کار با حذف، افزودن یا تغییر بخش‌هایی از توالی دی‌ان‌ای صورت می‌گیرد. در این آموزش سعی شده است تا شما با مفهوم کلی این تکنیک مهم و کاربردی آشنا شوید. همچنین برای درک بهتر، انیمیشن های برتر فارسی در این حوزه نیز ترجمه شده و در اختیار شما قرار داده شده است.

0
14,000 تومان

آشنایی با سوخت زیستی (biofuel)

بحران انرژی، آلودگی‌ها و آثار زیست‌محیطی ناشی از استفاده سوخت‌های فسیلی، باعث شده است تا بشر به استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر روی آورد. در این ویدیو سعی کردیم شمارا با سوخت زیستی آشنا کنیم. همچنین در این ویدیو به بررسی بازار جهانی سوخت زیستی نیز پرداخته‌ایم

3
رایگان!

کارگاه آموزشی EndNote

هدف از این پکیچ آموزشی آرانا، آموزش پیشرفته مدیریت و ارجاع دهی منابع در مقالات علمی و پایان نامه ها با استفاده از نرم افزار EndNote می‌باشد. نحوه ی ایجاد و مدیریت کتابخانه، نحوه ی وارد کردن مقالات از بزرگترین پایگاه های علمی به کتابخانه، فیلترگذاری و تنظیمات ساختارهای رفرنس دهی، وارد کردن مراجع به نرم افزار مایکروسافت ورد، خوشه بندی مراجع در نرم افزار مایکروسافت ورد، وارد کردن شکل در نرم افزار مایکروسافت ورد، شناخت بهترین مجلات برای ارسال مقاله های علمی از جمله مهترین سرفصلهای تدریس در این مجموعه آموزشی است.

0
15,000 تومان

کارگاه بیوانفورماتیک مقدماتی

امروزه بیوانفورماتیک به عنوان یکی از ابزارهای مهم برای بچه های رشته زیست شناسی و گرایش های مختلف آن به شمار می‌رود. ما سعی کردیم که محتوایی کامل و مفید را با قیمتی مناسب برای شما عزیزان تهیه کنیم تا بتوانید به راحتی این دانش مهم را فرا بگیرید.

2
20,000 تومان