خدمات رایگان مدرسان آرانا

ویدئو از شما آماده سازی از آرانا

تدوین ویدئو

تدوین ویدئوهای دوره های آموزشی

طراحی کاور

طراحی کاور ویدئو مخصوص هر دوره

طراحی پاورپوینت

طراحی پاورپوینت حرفه ای با محتوای شما

تهیه محتوای متنی و تصویری

تهیه محتوای متنی ، تصویری و گرافیکی برای دوره

قوانین و شرایط تدریس در آرانا :

 1. اگر قصد استفاده از خدمات اختصاصی مدرس را دارین باید قبل ضبط ویدیوهای آموزشی دوره به بخش های طراحی کاور ، طراحی پاورپوینت و تهیه محتوای متنی و تصویری مراجعه فرمایید تا کارشناسان و تیم متخصص ما خدمات را بصورت رایگان به شما ارائه دهند.
 2. آرانا تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کند که به شکل کامل با قوانین آرانا منطبق باشد.
 3. آرانا هیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو ، صدا و کیفیت نخواهد داد و فایل آموزشی داخل سایت بارگزاری می‌شود.
 4. در صورت مشاهده هر گونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (ویدیویی ، صوتی ، واترمارک ، لوگو ، کپشن و زیرنویس) ، دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. اگر تبلیغات مورد نظر پس از بارگذاری دوره در آرانا محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل ، از دسترس عموم خارج خواهد شد.
 5. هر دوره ‌‌آموزشی باید دارای ویدیوی «معرفی دوره» باشد ، در غیر این صورت اولین ویدیو ، به عنوان ویدیوی معرفی ، به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
 6. مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.
 7. هر دوره آموزشی برای انتشار به فرم توضیحات نیاز دارد ، که باید به شکل کامل و دقیق توسط مدرس تکمیل شود. عدم تکمیل هر یک از بخش‌های فرم باعث بازگشت دوره به مدرس جهت اصلاح خواهد شد. توضیحات مورد نیاز جهت تکمیل فرم ، در صفحه ویژه مدرسین داده شده است.
 8. فایل ارسالی شامل ویدیوها ، فایل توضیحات دوره و فایل‌های پروژه (اگر وجود داشته باشد) است.
 9. امکان به‌روزرسانی آموزش در آرانا برای تولیدکنندگان در نظر گرفته شده است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربرانی که از قبل در آن دوره ثبت نام کرده‌اند به آپدیت‌های شما دسترسی دارند و امکان فروش مجدد دوره وجود ندارد.
 10. در صورت تکرار گزارش مبنی بر عدم کیفیت مناسب محتوای تولیدی ، توسط خریدارن ، محتوای شما از آرانا حذف خواهد شد.
 11. ما همواره بهترین تلاش خود را خواهیم کرد که در کوتاه‌ ترین زمان ممکن ، پاسخ کلیه درخواست‌ها را ارسال کنیم ؛ اما به طور معمول ، زمان پاسخگویی به هر درخواست ، ۳ روز کاری است.
 12. ویدیوها نباید با شئونات اخلاقی و عرف جامعه اسلامی مغایرت داشته باشند.
 13. تمسخر شهروندان در ویدیوها ممنوع است ، در صورت گزارش ، ویدیو با این مفهوم از بستر آرانا حذف می‌شوند.
 14. برای جذب درست مخاطب ، برچسب‌ها باید کاملاً مرتبط به ویدیوی منتشرشده باشند. استفاده از برچسب‌ های غیر مرتبط منجر به گزارش‌ از سمت دیگر کاربران می‌شود و علاوه بر آن الگوریتم‌های آرانا ، ویدیوهای شما را دیگر در نتایج جستجوی آن برچسب‌ ها ، به مخاطبان نشان نمی‌دهد.

مدرس از تدریس خود چقدر دریافت می کند ؟

به‌منظور سودرسانی حداکثری به مدرس ، مجموعه آموزشی آرانا ، حداقل سود ممکن را برای خود در نظر گرفته است. بدین ترتیب ما سعی کرده‌ایم بیشترین سود را به مدرسین عزیزمان برسانیم. تیم آرانا بر روی هر محتوای تولیدی 15 درصد کسر می‌کند و مابقی درآمد حاصل از فروش ، به مدرس پرداخت خواهد شد.

ارزش گذاری محتوای شما چگونه است ؟

ارزش گذاری محتوای شما ، برعهده خودتان است اما شما می‌بایست بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی ، قیمت نهایی خود را مشخص کنید.

نحوه و شرایط تسویه در آرانا چگونه است ؟

در پنل آرانا لیست کاملی از فروش ، درآمد ، میزان بازخورد ، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد ، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. آرانا در روز بیستم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری پانزدهم ماه شمسی مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.

2 روش تدریس در آرانا :

 1. شما مدرسان عزیز میتوانید با استفاده از بخش ثبت نام در سایت درخواست مدرس شدن دهید و با تایید کارشناسان ما میتوانید تدریس خود را در آرانا شروع کنید.
 2. یا اینکه میتوانید با استفاده از دکمه پایین با وارد شدن به صفحه ای جدید اطلاعات اولیه خود و دوره هایی که قصد تدریس دارید رو به ما ارسال کنید و در صورت تایید کارشناسان ما میتوانید تدریس خود را در آرانا شروع کنید.